Ošetřovatel / ošetřovatelka / Ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Firma15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně
ÚvazekHPP
Mzda27 000 Kč až 33 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Středisko sociálních služeb Víteček v Černošíně je nestátní zařízení, které pomáhá dětem a dospělím se zdravotním postižením, jejich rodinám a seniorům. Větší část pracovní náplně
probíhá ve všední dny mezi 8 a 16 h, cca 20 %pracovní doby pak zaměstnanec pracuje o
víkendech, svátcích, odpoledních nebo nočních směnách.
Práce probíhá ve třech sociálních službách. - denní stacionář a sociálně terapeutické dílny (ambulantní)
- osobní asistence (terénní)

Náplň práce:

- přímá péče o klienty ve Středisku Víteček v Černošíně, v domácnostech klientů nebo
na jiných místech dle potřeby klientů (zejména v oblasti okresu Tachov a Cheb).
vedení související dokumentace
- jiné činnosti dle potřeby (např. úklid prostor střediska)
Požadujeme.
- odpovídající odborné vzdělání (sociální, zdravotnické nebo pedagogické) nebo
ochotu si vzdělání doplnit formou rekvalifikačního kurzu
- řidičský průkaz skupiny B a aktivní řízení (tzn.
denně najet i 150 km v rámci směny)
- Výhodou jsou zkušenosti v oboru - dobýr zdravotní stav (práce je fyzicky i psychicky náročná)
- důležitá je hluboká osobní motivace, trpělivost a laskavost
pěkný vztah k dětem a lidem s postižením, seniorům
- flexibilitu, kreativitu, samostatnost, ochotu se učit nové věci - ochotu respektovat autoritu, schopnost práce v týmu

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení dle individuálních schopností a nasazeni
- bonusové prémie
- další vzdělávání v oboru

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Plánská 270, Černošín, 34958, Česko
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 33 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně, IČ: 68782004
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:08. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Lenka Sieberová
telefon:728 465 881
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 27 000 Kč až 33 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Plánská 270, Černošín, 34958, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.